IP-HD Kamera Sistemleri

Şubat 12, 2018

Şu an ve gelecekte IP tabanlı video güvenlik sistem çözümleri, proje ölçeği ne büyüklükte olursa olsun; sistem ister birkaç adet IP kamera, isterse yüzlerce IP kameradan oluşsun, vadettiği esneklik, kontrol edilebilirlik, yetenek ve HD kalitesindeki yüksek çözünürlük ile en kesin, en göz alıcı ve en heyecan verici çözümlerimizdir.

Belirli bir ağ (network) üzerinden kablolu veya kablosuz çalışma, data alma/gönderme mantığı bu denli hayatımıza girmişken, kapalı devre kamera kontrol sistemlerinin network üzerinden IP tabanlı bu özgür dünyaya açılmaması düşünülemezdi.

ARMİYA, mega piksel büyüklükte, HD çözünürlükte ve her boyutta getirdiği kayıt ve kontrol çözümleri ile tüm IP projelerinizde yanınızdadır. Dünyanın kabul ettiği markaları ile hastane, a.v.m., site, otel, askeri tesis, okul, mobese, mobil gibi tüm projelerinizde ARMİYA kalitesi, güvencesi ile yanınızdayız.

HD Dome Kameralar

“Dome” kelimesinin Türkçe karşılığı “kubbe”dir. Şekil itibariyle kubbeyi andıran bu güvenlik kameraları günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır.

  • Genelde kapalı alanlarda kullanılan dome kamera çok şık bir tasarıma sahiptir.
  • Diğer güvenlik kamerası çeşitlerine göre daha az masraflıdır.
  • Caydırıcılık özelliği yüksektir.
  • Yetkili dışında hareket ettirilemez.
  • Dış mekanlarda güneşten etkilenmez

WDR Kameralar

WDR teknolojisi, kameraların ıslak zemin veya su birikintilerinden gelen yansımaların, sis, pus ya da parıltı nedeniyle azalan kontrast oranı ile gölge ya da güçlü arka ışık gibi kötü ışıklandırma koşulları nedeniyle yaşanan sorunların üstesinden gelmesini sağlar.

Bullet Kameralar

Uzaktan netlik ayarı yapılabilir,
İstenen uygulamalar için saldırıya dayanıklı uzaktan ayarlanabilir fokuslu, video analiz özellikli, uzak mesafe IR aydınlatmalı profesyonel IP bullet kamera.

Armiya teknolojik çözümlerin adıdır.